Succesvolle generale repetitie Socialrun!

Succesvolle generale repetitie Socialrun!

10 september 2018

Zoals eerder gemeld doet Mondriaan in 2018 voor het eerst mee met de Socialrun! Een team van enthousiaste medewerkers, Team Mondriaan genaamd, gaat 555 km hardlopen in het weekend van 21, 22 en 23 september. De ‘Meedoen is winnen!’-gedachte past bij Mondriaan. Samen meedoen om openheid te stimuleren rondom psychische aandoeningen vinden we belangrijk.

Generale repetitie

Op zondag 9 september vond de proefloop plaats. Ger Jansen, een van de teamcaptains: “Zondagochtend was het zover, de langverwachte generale en ultieme test. Zou het kloppen? Zouden we echt in estafettevorm voldoende ritme en snelheid kunnen ontwikkelen om ons doel te verwezenlijken!? Uitgerust (sommigen althans) gingen we vanaf hoofdlocatie Mondriaan (JF.Kennedylaan Heerlen) op weg naar Mondriaan Maastricht (Vijverdalseweg). Compleet met fietsers, busje en mentale ondersteuning. Dankzij de goede en gedetailleerde routebeschrijving van Wietske ging het voortreffelijk! Superlatieven schieten hier te kort, er werd een snelheid ontwikkeld die ver boven het denkbare uitsteeg. Het leek wel of iedereen vleugels had! Bij deze snelheid, 12,3 km/uur gemiddeld volgens Jolanda, gaan we de Socialrun afronden in minder dan 45 uur! Stijn was verrukt en ik ook. Dat gaat hem natuurlijk niet worden, 555 km is anders dan 24 km, maar toch iedereen is er van overtuigd dat we het gaan redden en dat is het allerbelangrijkste!”

Meer informatie over de Socialrun vind je hier.

Sponsoren?

Wil je ons team sponsoren? Dat kan! Met je donatie lever je een belangrijke bijdrage aan projecten die destigmatisering in de ggz bevorderen. Kijk hier voor meer info over ons team en voor de sponsormogelijkheid.