Ingebruikname familiekamer Argo-Orion

Ingebruikname familiekamer Argo-Orion

20 september 2018

Onze jeugd-HIC afdeling is in volle ontwikkeling en we zijn hard aan het werk om een fijne ruimte te creëren voor onze patiënten en hun (gezins)systeem.

Met behulp van de jeugd op klinische afdelingen Argo en Orion zijn we aan de slag gegaan met verf, kwasten en rollers, en hebben we samen meubels uitgezocht. Vanaf vandaag zullen we ouders en patiënten ontvangen in deze mooie familiekamer. Ook kan groepsleiding de ruimte gebruiken voor verschillende behandel- en zorgafstemmingsgesprekken. Want we weten allemaal hoe fijn het is om je ergens welkom te voelen en hoe belangrijk de eerste indruk is. Een opname is even wennen en een welkome sfeer zorgt ervoor dat het allemaal wat minder spannend is. We zijn trots op ons team, het enthousiasme spat er vanaf!